Vizitatori/Latogatok

city bike cup V 2013

city bike cup III 2011

city bike cup II 2010

Sponsori/Tamogato

svt-logo.png

 15098djstjo.JPG

 

84536RADIO JO.JPG

 

city bike cup 2009

Home

 

city bike cup II - rezultate / eredmenyek

2010.10.11. 13:23 citybike

Baieti/Fiuk

6-8 ani / ev

1. Borsos Ors

2. Ugran Filip

3. Predescu Tudor

4. Malnasi Zoltan

5. Izsak Hunor

6. Izsak Nimrod

semifinalisti / elodontosok:

  • Szilagyi Sandor
  • Kiss Zoltan
  • Szabo David
  • Fazakas Csongor
  • Kiss Balazs

 

9- 11  ani /ev

1. Kentelki Marton

2. Ciulei Daniel

3. Ferencz Daniel

4. Majus Daniel

seminfinalsti / elodontosok :

  • Czink Hunor
  • Kiss Levente
  • Tokes Gaspar
  • Barna Serban

sfertfinalisti / negyeddontosok:

  • Palascan Szilard
  • Siklodi Norbert
  • Szasz Attila
  • Abram David
  • Lengyel Gabor
  • Pal David
  • Szabo Attila

 

 12 - 14 ani /ev

1. Simon Domokos

2. Marton Zalan

3. Lokodi Matyas

4. Farr Laszlo

semifinalisti / elodontosok

  • Ferenzc Andras
  • Tarcza Norbert
  • Koncz Hunor
  • Boldea Adrian
  • Barabasi Attila

sfertfinalisti / negyeddontosok

  • Lazsadi Aron
  • Gasparik Marton
  • Costache Adrian
  • Birton Csaba
  • Vigh Hunor

optimi / nyolcaddonosok

  • Albert Alpar
  • Tarcza Mark
  • Ujlaki Csongor
  • Molnar Tamas
  • Antalka Gergo
  • Szkalicki Ferenc
  • Kentelki Gabor
  • Balint Lehel
  • Suciu Andrei
  • Lengyel Norbert
  • Corfar Cristian
  • Gabor Janos
  • Baba Tudor
  • Matyus Zsolt

 

15 - 18 ani / ev

1. Losonczi Krisztian

2. Popa Daniel

3. Marton Norbert

4. Togan Ovidiu

5. Szasz Nimrod

6. Dosa Apor

semifinalisti / elodontosok

  • Pirlea Alex
  • Zajzon Tamas
  • Klosz Endre
  • Mark Jeno
  • Czedula Istvan
  • Farr Vincze

 

19 - 35 ani / ev

1. Szentes Norbert

2. Csergedi Istvan

3. Dombi Andras

4. Malnasi Ferencz

 

+36 ani / ev

1. Mircea Otto

2. Mircea Gusztav Robert

3. Klosz Peter

4. Klosz Viktor

semifinalisti / elodonosok

  • Albert Attila
  • Ferencz Zsombor
  • Nyulas Bernat
  • Kiss Attila
  • Molnar Aron
  • Bartha Joco

 

 Fete/Lanyok

  6-8 ani / ev

1. Miko Agnes Anna

2. Molnar Zsofia

 

  9 - ani / ev

  1. Lokodi Eszter

  2. Fancsali Kinga

  3. Janosi Timea

  4. Baroti Illyes Krisztina   

 semifinalisti /elodontos:

  • Janosi Orsolya 
  • Radu Timea

 

  12 - 14 ani / ev

   1. Gyurka Zsuzsa

   2. Fulop Kata

   3. Nyulas Orsolya     

 

   +36 ani / ev

    1. Zayzon Zsuzsa

    2. Baroti Beata

    3. Janosi Maria

    4. Lazsadi Katalin

 categoria sub 6 ani /

toti locul I . / mindenki I helyezett

fete / lanyok

  • Szocs Boroka 
  • Kovacs Marta
  • Kovacs Nora
  • Zayzon Reka
  • Zayzon Kinga
  • Vajda Panna
  • Sepsi Ingrid 

baieti / fiuk

  • Izsak Timod
  • Izsak Tibold
  • Vajda Peter
  • Szocs Tamas
  • Losonczi Bogdan
  • Molnar Andras
  • Eduard Andrei

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

https://citybikecup.blog.hu/api/trackback/id/tr812362746

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.